Непрацюючий аеропорт Запоріжжя замовив палива майже на 100 тисяч гривень

Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» минулого місяця оголосив тендер на 93 тисячі гривень на закупівлю талонів на дизельне паливо та бензину А-95.

Про це повідомляється в реєстрі публічних закупівель «Prozorro», передає 061.

В тендерній документації зазначається, що постачальник має надати талони на 1000 літрів на бензин та дизпаливо також на 1000 літрів.Номінал талонів 10 та/або 20 літрів. Термін дії талонів повинен бути необмежений. Доставка талонів здійснюється одноразово за адресою замовника.

Без аукціону замовлення віддали ТОВ «ІНТЕКС ІНВЕСТ» з Дніпра. Раніше фірма була з 2016 року зареєстрована у Запоріжжі і лише після зміни власника Юрія Шапрана на Антона Посилаєва почала отримувати державні замовлення.

Загальна сума закупівлі без ПДВФ склала 91 тисячу гривень за кошти місцевого бюджету…

***

Нагадаємо, «Опозиційна платформа — За життя», яка є своєрідним клоном колишньої «Партії регіонів», та політична сила прокремлівського пропагандиста-блогера Анатолія Шарія заборонені в Україні з осені 2022-го. Втім, цей факт жодним чином не вплинув на розподіл політсил у радах різних рівнів. Приміром, у Запоріжжі майже третину сесійної зали міськради і досі займають депутати, які були обрані від цих проросійських політичних партій. Місцеві «обранці» від них і досі не позбавлені своїх мандатів: вони й надалі відвідують сесії міськради, голосують за ті чи інші важливі для Запоріжжя рішення, продовжують ділити бюджетні кошти.

Більше того, колишні представники заборонених партій займають високі посади у запорізькій міській та обласній владі, всіляко заважають чистці у власних рядах і блокують прийняття важливих для прифронтового міста рішень. Журналісти «Форпосту» з’ясовували, чим наразі займаються у Запоріжжі обранці від заборонених партій.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/nepratsiuiuchyy-aeroport-zaporizhzhia-zamovyv-palyva-mayzhe-na-100-tysiach-hryven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top