Неприємне сусідство: мешканці спального району Запоріжжя страждають від «наливайок»

Біля будинку Рубана 11 у Хортицькому районі зібралися місцеві мешканці. Кажуть про проблеми, які їх хвилюють найбільше: старі комунікації, розбиті дороги, дах, який протікає та засилля сміття. Пані Людмила живе у цьому будинку близько 30 років. Каже, питання не вирішуються роками. І це не єдина проблема у цьому мікрорайоні. Тут розташовано зо два десятки будинків. Однак, знайти спокій у власних квартирах люди не можуть навіть ввечері, адже поруч працює одразу кілька наливайок. З подібною проблемою стикнулися і мешканці кількох будинків по вулиці Лахтинській. Тут, біля ринку, за словами місцевих, є дві незаконні точки продажу алкоголю.

Ця проблема є у кожному районі Запоріжжя каже активіст Партії Порядок Анатолій Остапенко. Для її вирішення потрібні чіткі дії відповідальних органів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nepriiemne-susidstvo-meshkanci-spalnogo-rajonu-zaporizhzhja-strazhdajut-vid-nalivajok/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nepriiemne-susidstvo-meshkanci-spalnogo-rajonu-zaporizhzhja-strazhdajut-vid-nalivajok

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top