Нещастя на воді: як на Запоріжжі тренувались рятувати людей

Мета таких тренувань, кажуть рятувальники, це, насамперед, підвищення рівня підготовки всіх спецслужб до виникнення надзвичайних ситуацій задля якнайшвидшого порятунку людей.

“Раз на 5 років проводяться тренування, які дають можливість відпрацювати взаємодію всіх служб. Сьогодні ми спостерігали тренування рятувального посту Головного управління ДСНС України в Запорізькій області в місті Приморськ. Була ввідна, що на гумовому човні в море віднесло двох рибалок. Друга ввідна відпрацьовувалася в місті Бердянськ”, – розповіла начальниця сектору зв’язку зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Запорізькій області Юлія Баришева.

За її словами, ці тренування провадяться для того, аби навички, які набуваються, або зауваження, які спостерігає комісія під час проведення навчань = були вчасно ліквідовані. Адже тоді у разі виникнення реальної ситуації вже не завдати шкоди життю і здоров’ю людини.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-trenuvalis-nadavati-dopomogu-ljudjam-z-jakimi-trapilosja-neshhastja-na-vodi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-trenuvalis-nadavati-dopomogu-ljudjam-z-jakimi-trapilosja-neshhastja-na-vodi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top