Нескорене місто Запорізької області продовжує жити під бомбами і авіаударами

Під бомбами і авіаударами продовжує жити Оріхів

Заступник Оріхівського міського голови Світлана Мандрич  розповіла про ситуацію у місті, яке знаходиться під постійними обстрілами.

Добрий день, дорогі мої оріхівці! Сьогодні неділя 24 липня. Вже пять місяців, як ворожа армія знищує наше містечко. Як кажуть орки » несет русский мир».

«Асвабадители» вирішили звільнити нас від нашого життя , наших домівок, наших мрій, сподівань, планів. І отримали на горіхі. Вони ж не знають , що нас українців не перемогти, не зламати. Навіть під бомбами і під авіаударами ми продовжуємо жити і працювати. Бо нашу українську натуру не зламати. І так, що ж нам вдалося зробити з минулий тиждень:

Продовжує наполегливо працювати будівельний батальйон( накрили дах і забили стіни у музичній школі, допомогли захистити тимчасово людям дахи і вікна, накрили дах у дитячому садку «Дюймовочка»);

Нарешті запустили 4 додаткові скважини  (наповнюємо резервуар, сподіваємось, що вода з’явиться по всьому місту),

Наші працівники РЕМу поступово підіймають лінію (кому здається що це дуже легко, приєднуйтесь )

Пожежники знову виїзджали на гасіння пожеж після ворожих обстрілів (боляче дивитись на зруйновані будинки);

працівники благоустрою підвозять воду мешканцям міста  (за можливості, бо майже вся комунальна техніка або згоріла, або вщент розбита після ворожих обстрілів),

потихеньку робимо обкоси міста (навіть Євген Синельніков із програми » Орел та решка» перебуваючи у нас в місті дивувався, як можна наводити порядок під вибухи),

продовжуємо роздавати гуманітарну допомогу (роздали більше 4 тис. продуктових наборів, загалом кому цікаво , куди дівається гуманітарна допомога, це майже по вазі 100 тон, і все волонтери в гуманітарному штабі тягають своїми руками. Подякуйте їм за це , а не обзивайте і не проклинайте, бо як би не волонтери штабісти….)

Гостро стоїть питання підготовки до зими.

Провела перемовини з представниками Міжнародного Червоного Хреста, щодо надання допомоги у придбанні твердого палива для мешканців громади у кого є котли на твердому паливі, зараз шукаємо альтернативу опалення для тих хто опалювався газом бо в мирний час були проблеми з підключенням, а під час війни тим паче.

Підтримали наших воїнів разом з нашими рідненькими волонтерами.

Продовжуємо роздавати хліб.

І ще, мабудь хочу нарешті сказати про те ,про що мовчала п’ять місяців: Мене ніхто не вчив ненавидіти, мене вчили любити, кохати, співчувати, допомогати. Мене ніхто не вчив воювати, і ніхто не вчив жити і працювати в умовах війни.

Хто вважає, що я працюю погано, я піду з посади, але тільки тоді, коли ці довбані рашики, будуть тікати з нашої неньки України ,аж до Уралу.

Я вже добре знаю, що не задоволені лише ті розпускають плітки, хто чекав «руського миру». Не дождетесь, тікайте разом з кацапами. Кому щось не так прийдіть і зробіть краще. Слава Україні! Слава незламному » міцному горішку»!

Джерело: сторінка Світлани Мандрич у соцмережі

Сообщение Нескорене місто Запорізької області продовжує жити під бомбами і авіаударами появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/neskorene-misto-zaporizkoyi-oblasti-prodovzhuye-zhiti-pid-bombami-i-aviaudarami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top