Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Тимчасово окупований Мелітополь огорнуло бавовняним туманом. ФотоУ Запорізькій міськраді планують змінити платформу для подання електронних петицій…«Всі заклади дошкільної освіти працюють дистанційно», — директорка Департаменту освіти…В департаменті освіти ЗОВА розповіли, скільки вчителів залишилися на окупованій…В Запоріжжі оштрафували двох маршрутників, які проїхали перехрестя на заборонений…Патрульні розшукали у Запоріжжі водіїв маршруток, які їхали на заборонений сигнал світлофораНа сайті президента пропонують надати звання Героя України посмертно військовослужбовцю,…Проросійському митрополиту в столиці подовжили домашній арештБанкетные залы, VIP, отдельные домики: какое кафе продается в Запорожье…Банкетні зали, VIP, окремі будиночки: яке кафе продається в Запоріжжі…

Невиплати ВПО: українцям підказали, кули і куди потрібно звернутися

У разі невиплати допомоги внутрішньо переміщеним особам упродовж більше ніж двох місяців, Міністерство соціальної політики України рекомендує звернутися до органів соціального захисту.

Цю інформацію передає «Хвиля». Допомога на проживання для переселенців становить 2000 гривень на дорослу людину та 3000 гривень на дитину чи людину з інвалідністю.

Важливо звернути увагу, що необхідно звертатися до того органу соцзахисту, де було оформлено довідку ВПО та відповідні виплати. Іноді затримки у виплаті допомоги можуть бути пов’язані з технічними помилками при оформленні заяви, через що банк не може зарахувати кошти на рахунок отримувача.

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/neviplati-vpo-ukrayintsyam-pidkazali-kuli-i-kudi-potribno-zvernutisya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top