Невтішні результати: чи вдалося запорізьким абітурієнтам скласти ЗНО

“На математику зареєструвалася більшість абітурієнтів, практично всі. Але дійшли або частина не прийшла, а та частина, яка прийшла, зрозуміли, що їм математика не потрібна і вони просто не писали. Пороговий бал був настільки низький, що не відповісти на питання 6-7 класу, там просто методом угадування — було неможливо. Тому просто діти не хотіли, не бажали, не робили. Це ми будемо аналізувати”, – зазначила начальниця управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області Тетяна Озерова.

Тим не менш 15 випускників у нашій області отримали максимальні 200 балів на ЗНО. І можуть розраховувати на грошову винагороду від президента. Найвищий прохідний бал — 18 — був визначений комісією для іноземної мови, а найнижчий — 10 балів — для математики.

“Просто відкриваючи зошит там «а,б,в» виставляючи навмання можна було набрати мінімум 9 балів, так говорить математична статистика. Якщо б знизили цей пороговий бал до 9 або нижче, як бажають деякі громадські об’єднання зокрема, то більше б учасників подалися до закладів вищої освіти, а чи потрібні вони з такими знаннями в закладах вищої освіти — питання відкрите”, – розповів завідувач Запорізького обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти Роман Шумада.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pershi-rezultati-zno-chi-vdalosja-zaporizkim-abituriientam-sklasti-ispit/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pershi-rezultati-zno-chi-vdalosja-zaporizkim-abituriientam-sklasti-ispit

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top