Незабаром буде відкрито проїзд по вулиці Калібровій у Запорiжжi

Роботи виконані ще не повністю, але їх завершення не буде впливати на сполучення між Заводським та Шевченківським районами. Про це сьогодні, під час виїзної наради, повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Шляхопровід на вулиці Калібровій ремонтують з липня минулого року. Це, власне, перша його реконструкція за півстоліття. Технічного паспорту не було, тож починали роботи, майже, наосліп. З’ясувалося, що шляхопровід був в аварійному стані. Тепер це, фактично, новий об’єкт інфраструктури міста. І роботи тривали не тільки на поверхні. Шляхопровід ремонтували і знизу. Дві сторони, по боках переїзду, вже готові. А от на центральній частині — над залізничними коліями, ще будуть проводитись роботи. Робота ускладнюється часовими рамками. Працювати підрядник може лише під час так званих «вікон» у русі потягів.

А от на поверхні шляхопроводу останні бетонні роботи були завершені кілька днів тому. Лише поглиблення у дорожньому покритті натякають на те, що реконструкція поки не завершена. Втім, руху автотранспорту вони не заважатимуть. Хвиля — це така огорожа. Вона потрібна для безпеки руху, зазначили учасники наради. Цей шляхопровід буде значно комфортнішим для руху, зазначив підрядник. Адже і дорога, і тротуар стали ширшими.

Рух автотранспорту мали б відкрити у грудні 2018-го. Але об’єктивні причини внесли свої коригування в графік, зазначив Володимир Буряк. Підкреслив: головне, щоб всі роботи виконувались відповідно до технології. Аби новий об’єкт простояв багато десятиліть. 25-го лютого тут планують відкрити проїзд для автотранспорту. Незабаром підрядник отримає матеріали та почне вкладання так званих безшумних рейок. Каліброва-2 — це шляхопровід, який розташований далі по вулиці. Він зараз в аварійному стані. Обстеження об’єкту вже завершилося, для формування проектної документації потрібно 2 місяці. І відповідна робота вже розпочалась.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nezabarom-bude-vidkrito-proyizd-po-vulitsi-kalibrovij-u-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top