Незабаром у ТРЦ City Mall в Запоріжжі відкриють «Сільпо» нового формату (ФОТО)

У торговому центрі City Mall, розташованому в Запоріжжі, незабаром відбудеться урочисте відкриття нового супермаркету «Сільпо».

Цей магазин буде представляти новий формат, який вже запроваджено у декількох інших містах. Зараз тривають завершальні роботи з оздоблення внутрішніх просторів. Зазначається, що новий «Сільпо» займатиме лише частину приміщення, яке раніше належало гіпермаркету «АШАН». Замість великого простору, відведеного під «АШАН», тепер одна частина площі передбачена під супермаркет, а інша — під магазин побутової техніки.

Працівники торгового центру неофіційно повідомили, що відкриття може відбутися 13 червня, однак офіційної підтвердження дати ще не було. Нагадаємо, що в січні 2024 року компанія «АШАН» оголосила про закриття своїх магазинів у Запоріжжі та Кривому Розі, перейшовши на онлайн-формат обслуговування, з огляду на закінчення терміну орендних угод. Про це пише Забор.

Коментар влади

Раніше у ЗОВА прокоментували чутки, пов’язані з причинами закриття «Ашану» в Запоріжжі.

Екс-голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко повідомляв:

Щодо закриття гіпермаркету Auchan в Запоріжжі. Прошу не поширювати фейки та плітки, які полюбляють використовувати вороги. Насамперед, Auchan Україна переходить в онлайн-формат роботи в обласному центрі, а з квітня 2024 року закриє магазин у зв’язку із закінченням договору оренди. Це не пов’язано з безпековою ситуацію, а є виключно зваженим рішенням компанії, — йдеться в повідомленні. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/nezabarom-u-trts-city-mall-v-zaporizhzhi-vidkriyut-silpo-novogo-formatu-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top