Незабаром в Енергодарі запрацює оновлене приймальне відділення лікарні

На сьогодні ремонтні роботи перебувають на завершальному етапі, їх виконано на 99%.

Проте, в ході перевірок виявилась потреба у виконанні додаткових робіт щодо ремонту кабінетів для комп’ютерної томографії та рентгену. Наразі тривають тендерні закупівлі на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Приймальне відділення реконструювали у рамках програми Президента України “Велике будівництво”. Загалом на 5 об’єктах нашого регіону ремонтні роботи завершено – у Мелітополі, Василівці, Бердянську, Пологах та Запорізькій обласній лікарні. На 4 об’єктах роботи виходять на фінішну пряму – це Токмак, Енергодар та 2 міські лікарні м. Запоріжжя: №9 та міська лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

За державними будівельними вимогами приймальні відділення мають бути інклюзивними, мати спеціальний в’їзд для інвалідних візків та необхідне медичне обладнання.

Нагадаємо, минулого тижня Запорізьку область з робочим візитом відвідав міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Зокрема, побував на кількох об’єктах соціальної та спортивної інфраструктури у Мелітополі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nezabarom-v-energodari-zapracjuie-nove-prijmalne-viddilennja-likarni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nezabarom-v-energodari-zapracjuie-nove-prijmalne-viddilennja-likarni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top