«Незламні люди війни»: поліція Запоріжжя презентувала фотовиставку. Фото

Два роки героїчного супротиву, 24 місяці незламності, 731 день нескореності. З нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення російських військ на територію України на базі Запорізького центру молоді відбулось відкриття виставки світлин. В експозиції представлені близько 90 світлин працівників поліції та фотокореспондентів.Робота силовиків, які щодня стоять на варті безпеки цивільних громадян, тисячі ворожих обстрілів, сотні врятованих життів та болючі реалії сьогодення – увічнені на фотознімках.

Захід відбувся за участі керівництва обласної поліції, правоохоронців регіону, представників засобів масової інформації, вихованців юнацького руху «Байда», а також жителів та гостей міста.

«Цей культурний захід вже став традиційним для поліції Запоріжжя. Третя виставка світлин покликана зупинити мить і показати умови нашої реальності. На світлинах експозиції — наші колеги, які несуть службу на територіях, наближених до лінії бойового зіткнення, або беруть безпосередню участь у бойових діях. Ці люди власним прикладом доводять те, що без поліції в умовах війни просто не обійтися. І йдеться не тільки про правопорядок. Це — про безпеку, порятунок життя, про те, що будь-яка шляхетна місія неодмінно буде виконана», — зазначила начальниця відділу комунікації ГУ Нацполіції в Запорізькій області Анна Ткаченко.Фотовиставка працюватиме впродовж наступного тижня, вхід вільний. Запрошуємо усіх бажаючих завітати до Запорізького центру молоді.

Фото Славка Твердохліба

Источник: https://forpost.media/novosti/nezlamni-liudy-viyny-politsiia-zaporizhzhia-prezentuvala-fotovystavku-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top