Нічна атака нацистів «калібрами» на Одесу: троє загиблих, 13 поранених

Вночі 14 червня російські нацисти атакували Одесу 4 «Калібрами», троє осіб загинули, 13 людей отримали поранення.

За уточненими даними ворог спрямував на Одесу 4 «Калібри» з корабля в Чорному морі. Внаслідок повітряного бою та вибуховою хвилею пошкоджено бізнесцентр, навчальний заклад, житловий комплекс, заклади харчування та крамниці в середмісті. Попередньо, 6 особи отримали поранення».

Крім того, влучання ворожої ракети у складське приміщення однієї з торговельних мереж спричинило руйнування в 1000 кв. м та пожежу на площі 400 кв. м. Троє співробітників складу загинули, 7 – отримали поранення.

«Розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1, ч. 2 ст. 438 КК України)», — повідомив Офіс президента.

Нагадаємо, армія нацистської росії зазнає великих втрат, тому намагається мобілізувати до свого війська жителів тимчасово окупованих територій Запорізької області. Так, в Енергодарі окупаційна влада створила «призовну комісію».

Як повідомляють у телеграм-каналі «Енергодар», російська окупаційна влада створила у тимчасово окупованому місті енергетиків «призовну комісію». Загарбники планують мобілізувати чоловіків 1996–2005 років народження, аби компенсувати втрати на полі бою.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/nichna-ataka-natsystiv-kalibramy-na-odesu-troie-zahyblykh-13-poranenykh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top