Низка згвалтувань та пограбувань з розбоями: встановлено особу чоловіка, який напав на дівчину у Запоріжжі

Як повідомляють у прес-службі управління Нацполіції, чоловіка розшукували протягом довгого часу. На нього склали психологічний та композиційний портрет та встановлювали усі обставини події. Зважаючи на те, що він не лише згвалтував дівчину, а й обікрав її, забравши її телефон, цей самий гаджет став важливим речовим доказом у справі.

Встановивши усі обставини нападу, та отримавши записи з камер спостереження, правоохоронці встановили, що нападник – не місцевий. За його “почерком” та аналізом схожих злочинів, скоєних у різних населених пунктах по всій країні, змогли встановити, що це – 47-річний чоловік родом з Азербайджану. За ним стоїть ціла низка нападів на жінок та насильство над ними. Вже встановлено, що чолоік знайомився з дівчатами, пригощав їх напоями, у які підмішував психотропи, а потім – гвалтував.

11 березня підозрюваного знайшли та затримали. Наразі він знаходиться в ізоляторі, йому вже оголошено про підозру, а слідство продовжується.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nizka-zgvaltuvan-ta-pograbuvan-z-rozbojami-vstanovleno-osobu-cholovika-jakij-napav-na-divchinu-u-zaporizhzhi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nizka-zgvaltuvan-ta-pograbuvan-z-rozbojami-vstanovleno-osobu-cholovika-jakij-napav-na-divchinu-u-zaporizhzhi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top