Норріс переграв Ферстаппена на Гран-прі Нідерландів Формули-1

Пілот «Макларена» Ландо Норріс виграв домашній для чинного чемпіона Макса Ферстаппена з «Ред Булла» етап сезону-2024 Королеви автоспорту.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати гонки.

На перших метрах дистанції нідерландець випередив британського пілота в боротьбі за лідерство. Тим часом другий пілот «Макларена» Піастрі пропустив на третю позицію Расселла з «Мерседеса».
Після невдалого старту Норріс тримався поруч із Ферстаппеном, вичікуючи власного шансу на атаку. Поступово результати британця на колі стали кращими за суперника, тож на 18-му колі Норріс на тій же стартовій прямій віддав пілоту «Ред Булла» боржок.
Після першої хвилі піт-стопів сформувалася топ-6 у складі обох лідерів, а також Леклера («Феррарі»), Расселла, Піастрі та Переса з «Ред Булла». На 40-му колі Піастрі пройшов гонщика «Мерседеса» та кинувся наздоганяти пілота «Феррарі», а згодом інший пілот Скудерії – Сайнс – зумів обігнати Переса.
На останніх колах Норріс наростив перевагу над Ферстаппеном до понад 20-ти секунд, а на фініші ще й показав найшвидше коло в гонці та отримав важливий додатковий бал у, вочевидь, боротьбі за титул із нідерландцем. Третім фінішував Леклер.