«Нова Пошта» запустила послугу авіадоставки: серед міст є Запоріжжя

Наприклад, якщо відправити посилку до 15:00 в мукачівському відділенні, її доставлять до відділення Маріуполя до 18:00 наступного дня, аналогічно — і, якщо відправляти по маршруту Запоріжжя-Самбір. Рейси виконуються за маршрутом Львів-Дніпро-Львів з понеділка по п’ятницю щотижня.
Доплативши 30 грн за кілограм, клієнт отримує гарантовану доставку на наступний день. Якщо компанія не встигне доставити вчасно, клієнт отримає компенсацію повної вартості доставки. Більш детальну інформацію про послугу можна подивитися»тут. Замовити послугу авіадоставки посилок до 30 кг можна у відділеннях, відправка буде лише по буднях.
«Нова Пошта» постійно впроваджує інновації, щоб доставляти посилки надійно і швидко. Додавання авіатранспорту в процес доставки створює новий стандарт на ринку і забезпечує новий позитивний досвід для наших клієнтів », — коментує Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».
На даний момент замовити послугу «Авіадоставка» можна у відділеннях 9 населених пунктів західної України (Львів, Мукачеве, Ужгород, Дрогобич, Мостиська, Новояворівськ, Самбір, Стрий та Червоноград) та 16 міст сходу і півдня країни (Дніпро, Запоріжжя, Кам’янське, Кременчук , Кривий Ріг, Кропивницький, Маріуполь, Миколаїв, Новомосковськ, Павлоград, Полтава, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Суми, Харків, Херсон). У планах «Нова Пошта» — розширювати географію авіадоставки.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nova-poshta-zapustila-poslugu-aviadostavki/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top