Нова послуга в «Дії»: запущено бета-тестування

У застосунку «Дія» стане доступна послуга виправлення даних про місце проживання в реєстрі без візиту до держустанови. Про це повідомляє пресслужба Дії.

Через застосунок можна буде виправити: помилку при замовленні витягу про місце проживання;неактуальну адресу, відсутність ідентифікаційного коду чи унікальний номер запису в реєстрі у витягу про місце проживання;зміну прізвища;неправильну дату реєстрації в паспорті Дії;відсутність місця проживання в паспорті в Дії, попри те, що користувач зареєстрований.

До бета-тесту послуги на порталі «Дія» можуть долучитись ті, хто:

має ID-картку чи біометричний закордонний паспорт;має податковий номер.

На даному етапі послуга доступна по усій Україні, окрім Одеси, Миколаєва та низки громад з тимчасово окупованих територій й зони бойових дій. Мова йде про:

Харківську область — Дворічанська, Вовчанська громади;Запорізька область — Водянська, Чкаловська, Степногірська громади;Херсонську область — Бехтерська, Виноградівська, Мирненська, Тавричанська, Таврійська громади;Донецьку область — Вугледарська, Кальчицька, Мангушська, Нікольська громади. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/nova-posluga-v-diyi-zapushheno-beta-testuvannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top