Нова влада Запоріжжя почала вихваляти «Муніципальну варту»

Ще кілька місяців тому депутатка Запорізької міськради Регіна Харченко у соцмережі дивувалась тому що, замість заробляння грошей для бюджету новостворено КП «Муніципальна варта» накупило собі на мільйони гривень автомобілів, форму тощо…, а зиску від підприємства немає.

«Не зрозуміло навіщо ви такі «красіві» треба, щоб співпрацювати зі співробітниками поліції, ДСНС, Держпродспоживслужби, Управлянням Держслужби з питань праці. Всі ці органи мають свій функціонал і штат, і бюджет на своє утримання від держави. Від вас наші мунвартівці чекаємо ОХОРОННОЇ діяльності і фінансових показників по зароблянню грошей! Бо ви ціле КП, а КП — це завжди про гроші», — звернулась у листопаді минулого року депутатка чи то до керівництва КП, чи то до в.о. мера Запоріжжя та однопартійця Анатолія Куртєва.

Але після обрання Регіни Харченко секретарем Запорізької міськради та отримання нею повноважень в.о. мера Запоріжжя, відношення до КП «Муніципальна варта» змінилось. І справа не в тому, що КП отримало вже ліцензію на охоронну діяльність. Праціники «Мунварти» продовжують зазвичай слідкувати за тим, аби громадяни не розпивали спиртні напої на лавках, не палили цигарки у натовпі та не допускали інших порушень.

Тепер пресгрупа мерії та її очільниці Регіни Харченко вихваляє роботу «Мунварти». Як приклад, 7 червня інспектори втрьох відпрацювали заявку щодо встановлення холодильника для збереження продуктів харчування, що йдуть на продаж, на одній із зупинок громадського транспорту по проспекту Соборному.«Люди скаржилися до контакт-центру «15-80», що устаткування розташували дуже близько біля кіоску, майже впритул до проїжджої частини. Таким чином у час пік людям просто немає де розійтися на зупинці. У цьому кіоску немає документів паспорту прив’язки. Ми не можемо переконатися, чи дійсно цей холодильник з морозивом встановлений законно. Якщо ні, будемо робити офіційний запит, оскільки керівництво кіоску відмовилося надавати ці документи. Якщо в офіційному запиті він дійсно прописаний і стоїть згідно з дозвільними документами — він залишається стояти. В такому випадку людині у відповідь на скаргу ми відписуємо, що це офіційно. Якщо ж цього не прописано – будемо демонтувати його примусово», — розповіла пресгрупі мерії старший інспектор відділу охорони громадського порядку КП «Муніципальна варта» Ганна Кондрус…

Відповідальна, так би мовити, робота.

А містяни, як не розуміли так й продовжують не розуміти сенсу існування КП «Муніципальна варта», яке існує на податки запоріжців.

.

. . У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/nova-vlada-zaporizhzhia-pochala-vykhvaliaty-munitsypalnu-vartu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top