Нові подробиці про схеми із золотими бойлерами для Запорізьких шкіл

Як раніше повідомляв Форпост, Департамент освіти закупив 1224 бойлери для шкіл Запоріжжя на 14,2 мільйони гривень. Неважко порахувати, що за один такий водонагрівач заплатили набагато більше середньої ціни. Та й навіщо вони — за умов дистанційного навчання та тотальної економії електроенергії в країні? Але це ще не все. Далі — цікавіше.

Як раніше повідомляв Форпост, Хортицький академічний лицей, директорка якого є дружиною заступника директорки департаменту освіти, отримає 32 бойлери на, увага, 44 приміщення. Якщо це вже виглядає для вас підозріло — рекомендуємо читати далі.

«Будова лицею має численні проблеми з комунікаціями. Тому історія з бойлерами взагалі нонсенс. Але тепер все це намагаються обгрунтувати тим, що там будуть розміщені і евакуйовані, і пункти обігріву. Але розміщувати в такому занедбаному закладі, з проблемною каналізацією і проводкою, відсутнім ремонтом — це треш.

В будівлі 44 приміщення, в 32 з них збираються встановити золоті бойлери. Ну тобто бойлерів не буде лише в коридорах, вчительський та кабінеті директора (але це не точно)). В нас є інформація, яку надавали засновнику, в ній зазначено, що з 44 приміщень 16 — це санвузли. Це майже 40 % від всіх приміщень. Вражає. Як для навчального закладу.

В нас складається враження, що це буде не пункт обігріву, а Хортицькі громадські купальні. Які звісно не будуть працювати при блекауті, бо не буде води та каналізації. Наша особиста думка, що недалекі та корумповані керманичі в освіті та мерії, зараз свої схематози намагаються прикрити чим завгодно, аби не відповідати за це особисто.

Тому вони перекидають все на Раду оборони Запоріжжя, ДСНС та навіть Держпродспоживслужбу, ніби то їх рішення — придбання бойлерів. Що, звісно, не так, оскільки це не їх компетенція», — розповіла активістка Катерина Звєрєва.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/novi-podrobytsi-pro-skhemy-iz-zolotymy-boyleramy-dlia-zaporizkykh-shkil.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top