Нові подробиці щодо хлопчиків покинутих на безхатченків у Запоріжжі (відео)

Скріншот з відео

У суботу, 24 серпня, правоохоронці приїхавши на виклик на один з місцевих пляжів, знайшли двох маленьких діток, яких тут залишили батьки.

Ми вже розповідали цю шокуючи історію, однак запорізькому журналісту Якову Носкову для 1+1 вдалося з’ясувати подробиці.

Виявляється хлопчики, яким не більше трьох рочків, пробули на пляжі п’ять днів. Батько та мати зупинилися на пляжі поруч, згодом відвели дітей до безхатченків, попросили пригледіти»за ними та чкурнули у невідомому напрямку. Чоловіки були здивовані проте «нових сусідів не прогнали», як могли приглядали за ними, підгодовували. Малеча бігала»наче справжні Мауглі на пляжі. На них не була ані одягу, ані взуття.

Небайдужа громадянка побачивши голих хлоп’яків серед купи сміття, викликала поліцію. Копи прибули разом з медиками. Малечу одягли й відвезли до лікарні. Вони майже не говорять, тож окрім імен нічого дізнатися»не вдалося. Лікарі говорять, що пацієнти здорові.

Якщо горе-батьки не заявляться за дітьми – їм будуть робити абсолютно нові свідоцтва про народження.

Начебто, батьки привівши із собою друзів, приходили до безпритульних із претензіями. Мовляв, чому без їхнього відома синів віддали правоохоронцям.

Источник: https://forpost.media/novosti/novi-podrobici-shhodo-hlopchikiv-pokinutih-na-bezhatchenkiv-u-zaporizhzhi-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top