Нові тести на COVID – 19: в Україні зможуть швидко виявити антитіла вірусу

В Україні дуже швидко збільшується кількість хворих коронавирусной інфекцією. Разом з цим, збільшується і кількість тестів, які проводять людям з симптомами COVID-19.

Якщо з початку епідемії в Україні робили 200 тестів на добу, то зараз – більше 30 тисяч. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час онлайн-брифінгу.

 -У нас є ще один метод, який тільки з’явився в світі, – уточнив Максим Степанов. – Це швидкі тести на антиген. Антиген – це сам вірус, який потрапляє в організм. Таке тестування ми можемо зробити дуже швидко і подивитися, що з людиною, а потім вже проводити ПЛР-тести. Крім цього є ще одна розробка тестів, які зараз проходять відповідну верифікацію і ми збираємося запускати їх в роботу. Це українські тести.

Хворим з симптомами коронавируснойї інфекції проводять дослідження двома основними методами: ПЛР і ІФА. ПЛР-тест безпосередньо визначає наявність РНК вірусу, а метод ІФА виявляє антитіла до вірусу.

Антитіла бувають декількох видів. Основні – імуноглобуліни класу М, які свідчать про гострий початку інфекції та класу G, які свідчать про перенесеної хвороби.

Медики також виявляють імуноглобуліни класу А. Вони можуть циркулювати у крові в ранній період захворюіання .В залежності від того, які імуноглобуліни виявляються, можна зрозуміти, перехворів людина, або ж хворіє зараз.

Джерело: “Индустриалка”

Нагадаємо, за останню добу в області зареєстровано 116 нових випадків захворювання на COVID-19. За даними епідрозслідування не встановлено джерело інфекції по 2748 особам (82 за добу).

Сообщение Нові тести на COVID – 19: в Україні зможуть швидко виявити антитіла вірусу появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/novi-testi-na-covid-19-v-ukraini-zmozhut-shvidko-vijaviti-antitila-virusu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top