Новий голова ЗОВА назвав заплановану дату повернення школярів за парти

Під керівництвом Івана Федорова, голови ЗОВА, відбулась робоча зустріч із керівниками відповідальних підрозділів. Під час цього зібрання Федоров визначив ключові сфери діяльності.

Про це повідомляють на сайті ЗОДА.

Він підкреслив, що основна мета регіональної влади полягає у повноцінній підтримці армії.

Додатково, Федоров акцентував на важливості підвищення рівня життя в Запорізькій області навіть у часи війни, аби стимулювати людей залишатися та приїздити в регіон.

Основні напрямки, на які було звернуто увагу: Підвищення безпеки шкіл і відновлення освітнього процесу з 1 вересня, щоб забезпечити стабільне майбутнє для молоді.Значне покращення якості медичних послуг, оскільки, за словами Федорова, здоров’я мешканців є спільною відповідальністю всіх рівнів управління, від місцевих до обласних.Розвиток культурного життя та патріотичного виховання, що сприятиме формуванню позитивного іміджу Запорізької області як лідера в культурному розвитку країни навіть під час війни.

Федоров закликав усіх присутніх активно долучатися до втілення цих ініціатив, підкресливши, що від їхніх зусиль залежить майбутнє регіону. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/novij-golova-zova-nazvav-zaplanovanu-datu-povernennya-shkolyariv-za-parti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top