Новий перерозподіл коштів: в ЗОДА внесли зміни у бюджет міста на 2020

Сьогодні на 38-й сесії обласної ради внесено зміни до обласного бюджету на 2020 рік. Перерозподіл коштів проводився з метою фінансування додаткових заходів, які мають важливе значення для області. Про повідомили у прес – центрі Запорізької ОДА.

У Департаменті фінансів облдержадміністрації повідомляють про такі зміни у бюджеті:

виділення коштів з обласного бюджету – бюджету Гуляйпільського району на ремонт Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в сумі 400,0 тис. грн за рахунок зменшення резервного фонду.
перерозподіл видатків з метою проведення реконструкції системи газопостачання у Веселівському психоневрологічному інтернаті – 535,025 тис. грн;
проведення заходів протипожежної безпеки у Преславському психоневрологічному інтернаті – 1530,975 тис. грн;
перерозподіл видатків з метою реконструкції  Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки з облаштуванням системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу – 2000,0 тис. грн.

Також здійснюється розподіл субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, які були виділені Запорізькій області, а саме:

на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,3 млн грн (Департамент охорони здоров’я – 8250 тис. грн, Департамент освіти і науки – 2 082,955 тис. грн). Розподіл за об’єктами визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України;
субвенція на виплату грошової компенсації для осіб з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО – 4,4 млн грн;
на виплату грошової компенсації для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України – 3,2 млн грн.

В проєкт рішення також включено співфінансування з інших місцевих бюджетів на загальну суму 2,4 млн грн, в тому числі:

на придбання шкільних автобусів – 800,0 тис. грн, які спрямовуються Департаменту освіти і науки облдержадміністрації для подальшого проведення процедури закупівлі;
співфінансування з бюджету м. Енергодар видатків на утримання підстанції КНП «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» – 1 558,363 тис. грн.

Сообщение Новий перерозподіл коштів: в ЗОДА внесли зміни у бюджет міста на 2020 появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/novij-pererozpodil-koshtiv-v-zoda-vnesli-zmini-u-bjudzhet-mista-na-2020.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top