Новинки 2022 року від Samsung Galaxy

Щорічно компанія Самсунг радує покупців якісними гаджетами. Це потужні пристрої які диктують ритм та стають стандартами якості для інших виробників. Samsung Galaxy новинки – найбільш очікувана категорія товарів.

Смартфони та їх можливості

Лінійка нинішнього року представлена одразу трьома потужними смартфонами. Це моделі Fold3, Flip3 та S22. Особливо цікавими стануть для користувачів телефони з гнучким екраном та корпусом.

Новий смартфон Flip3 в складеному стані складає всього 10 см, а при розкладанні перетворюється на смартфон з діагоналлю 6,7 дюйми. Такий гаджет дуже зручно носити в кишені. Навіть в складеному стані можна робити фотографії: зовнішній невеликий екран відображає відзняті кадри.

Не менш вражаючим є смартфон Fold3. Пристрій складається як книга. На великому екрані дуже зручно працювати. Достатня потужність дозволяє запускати одразу кілька додатків на одному екрані.

S22 – один з найкращих телефонів року. Крім відмінних технічних характеристик, уваги заслуговує його камера. Це справжня фотолабораторія в кишені. Вона може дуже багато:

автоматичне слідкування за об’єктом;
зйомка в цілковитій темряві;
новий стандарт збільшення;
максимальна прозорість оптики;
режисерський режим тощо.

Але крім смартфонів, компанія також випустила в цьому році не менш цікаві гаджети.

Гарнітура та смарт-годинники

Поціновувачі звуку можуть вибрати гарнітуру Buds2 або Buds Pro. Незалежно від вибору, вони отримують максимальну насолоду під час відпочинку, заняття спортом або телефонних розмов. Система шумозаглушення дозволяє сконцентруватися лише на музиці.

Не обійшлося цього року і без смарт-годинників. Як і раніше – це не просто пристрої для орієнтування в часі. Galaxy Watch4 може допомогти в тренуванні, відслідковуючи важливі показники організму за допомогою нової системи датчиків. Великий вибір циферблатів дозволяє змінювати їх в залежності від настрою та стилю одягу. У користувача є навіть можливість створення власних циферблатів.         

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/fyksyrovann-y-ynternet-ot-kyevstar-chto-predlahaet-provayder-v-2022-hodu-2.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top