Новопризначений голова Запорізької ОВА розповів про головні пріоритети роботи

Під головуванням очільника Запорізької ОВА  Івана Федорова  пройшла нарада з керівниками  структурних підрозділів, на якій  він окреслив пріоритетні напрямки роботи. Посадовець наголосив, що головним завданням обласної влади є  всебічна підтримка військових.

Крім цього, незважаючи на воєнний час, важливо підвищити  комфорт проживання у Запорізькій області, аби люди не виїжджали з регіону.

— Кожний в своєму напрямку має робити все для того, щоб люди не лише залишились тут,  а приїжджали та будували своє життя. Тому один з пріоритетів —  зробити школи безпечними та розпочати навчання в учбових закладах з 1 вересня, — підкреслив  Іван Федоров.

Також він  наголосив на необхідності  підвищення рівня надання медичних послуг.

— В моєму розумінні  медична система — це не система обласної ради чи обласної адміністрації, міста Запоріжжя чи найближчих громад.  Це спільна система, яка має надавати якісну допомогу нашим мешканцям. На жаль, в регіоні  за останній час не з’явилось жодного сучасного державного чи комунального  медичного закладу. Тому жителі області не мають можливості отримати якісний медичний сервіс, це треба виправляти, — зазначив очільник ОВА.

Важливим аспектом розвитку регіону також є підтримка культури та патріотичне виховання.

— Ми повинні працювати так, аби Запорізька область була серед перших в країні, незважаючи на війну і близькість лінії зіткнення. Від нас залежить, який  результат ми покажемо. Тому прошу всіх  включитися в роботу,- звернувся до присутніх Іван Федоров.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/novopryznachenyy-holova-zaporizkoi-ova-rozpoviv-pro-holovni-priorytety-roboty.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top