Новоспечений голова Запорізької ОДА, має запорізькі коріння, але володіє бізнесом в західній Україні

Годину тому стало відомо, що Уряд схвалив кандидатури кількох голів обласних державних адміністрацій, у тому числі запорізького. З пропозиції президента України Володимира Зеленського головою Запорізької ОДа став бізнесмен Віталій Туринок.

«Гетьман» встановив, що відомо про очільника Запорізької ОДА з відкритих джерел.

Зі сторінки Віталія Туринка в Facebook можна припустити, що новопризначений високопосадовець любить подорожі та рибалку, а також в реальному житті товаришує з запорізькими «віпами», як то»власник мережі АЗС ZOG Олег Сєровський.

Хоча Віталія Туринка представники провладної команди вже починають позиціонувати як “запорізького” губернатора (і він справді має запорізьке коріння), офіційна бізнес-активність нового очільника ОДА сконцентрована в західній Україні. Так, він є засновником»“Рівненського домобудівного комбінату”, підприємств “Волиньферрометал” та “Інтертрейд” з Луцькатощо.

Зазначимо, що близько 10 років тому Віталій Туринок був одним з топ-менеджерів запорізького»ТОВ “Постулат”«і входив до групи, яка володіла по суті холдингом багатьох українських підприємств, пов’язаних з будівельною сферою та виробництвом металоконструкцій. Так, наприклад, в 2008 році Віталій Туринок володів більш ніж 40%»“Могилянського заводу будівельних матеріалів”«і входив до наглядової ради підприємства.

Источник: https://forpost.media/novosti/novospechenij-golova-zaporizkoi-oda-maie-zaporizki-korinnja-ale-volodiie-biznesom-v-zahidnij-ukraini.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top