Обіцянки-цяцянки: міський голова Запоріжжя пообіцяв квартиру олімпійцю Парвізу Насібову

Міський голова Запоріжжя поздоровив запоріжця Парвіза Насібова, який на Олімпійських іграх у Токіо завоював срібну медаль та пообіцяв квартиру.

Запоріжець Парвіз Насібов змагався з іранцем Могаммадом Реза Гераї. Для 22-річного Парвіза Насібова це перші Олімпійські ігри. На змаганнях борець обіграв представника Данії, ОКР та Єгипту.

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк поздоровив спортсмена на свої сторінці у Фейсбук та пообіцяв виділити кошти на придбання квартири чемпіонові.


Варто нагадати, що напередодні виборів-2020, Володимир Буряк під час останньої сесії своєї першої каденції урочисто закликав депутатів виділити кошти на придбання квартири параолімпійській чемпіонці Вікторії Марчук. Рішення прийняли, та тхеквондистка зі світовим ім’ям, володарка безлічі золотих медалей Чемпіонатів світу, Європи та України, досі чекає на обіцяне житло. Ситуація ускладнена ще й тим, що Вікторія сирота та не має власного житла взагалі. Однак про обіцяну їй квартиру Володимир буряк вже не пам’ятає. Наразі Вікторія готується до Параолімпійьких ігор, які пройдуть в Токіо з 24 серпня по 5 вересня. Дівчина змагатиметься з 2 по 4 вересня. Ми щиро зичимо їй чергової перемоги!

Читайте також: Рух приміських потягів в Запорізькій області відновлять, — СПИСОК 

Источник: https://forpost.media/novosti/obitsianky-tsiatsianky-miskyy-holova-zaporizhzhia-poobitsiav-kvartyru-olimpiytsiu-parvizu-nasibovu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top