Обіцяв мешканцям гуманітарку в обмін на російські паспорти: СБУ оголосила підозру ще одному колаборанту

Мешканець Бердянського району добровільно перейшов на бік ворога та став так званим «головою Осипенківської громади». До свого «високого призначення» новоспечений голова мешкав на території рф, де мріяв про кар’єру «шансоньє». Зрозумівши, що «зіркове» майбутнє йому не світить, він повернувся додому.

Після приходу «аZVабадителей», чоловік почав шукати можливість прислужити окупантам. Нарешті доля посміхнулась йому, головою Бердянська окупанти призначили колишнього сусіда — Олександра Сауленка. Він і запропонував колаборанту очолити Осипенквську громаду.

У червні 2022 року зрадник організував роздачу російської гуманітарної допомоги, під час якої схиляв місцевих мешканців отримати російський паспорт.

Надалі колаборант наказав своїм підлеглим скласти списки пенсіонерів, яким може буде надана допомога в розмірі 10 тисяч рублів. Він наголосив, що гроші будуть видані тільки особам, які отримали російський папірець. Іншим він погрожував позбавленням прав на володіння нерухомістю, автомобілями та отримання мінімуму соціальної допомоги, недостатнього для виживання.

Чергова маріонетка не витримала спокуси дорватися до влади, невдовзі цю «кар’єру» припинить СБУ, зазначили у відомстві. Колаборанту повідомили про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади у незаконних органах влади) ККУ.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/obitsiav-meshkantsiam-humanitarku-v-obmin-na-rosiyski-pasporty-sbu-oholosyla-pidozru-shche-odnomu-kolaborantu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top