Обласна рада може закликати владу терміново вжити дій в боротьбі з коронавірусом

На наступній сесії облради депутати можуть прийняти звернення до влади з вимогою терміново вжити дій, направлених на належне забезпечення медичних закладів і соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на COVID-19, прискорити вакцинацію і реальними діями допомогти нашому регіону.

Проект рішення зі зверненням до Президента України, Голови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України зареєстрував голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко.

«Пандемія показала повну неспроможність влади захистити своїх громадян. Замість того, щоб зосередитись на конкретних кроках боротьби з коронавірусом, керівники країни намагаються відбілити свою репутацію, щоб остаточно не втратити залишки рейтингу. Кожен день ми бачимо фейкову статистику МОЗу, але реальні факти показують, що, на жаль, захворюваність і смертність від епідемії в Україні тільки зростає,  – коментує Ігор Артюшенко,  –  В більшості країн, де розпочалася своєчасна вакцинація, темпи розповсюдження хвороби значно впали. В той час Україна стала 95-ою країною в світі, де почалася вакцинація, але вона й досі не стала ні системною, ні масовою, що є смертельно небезпечними для багатьох людей, які можуть захворіти новими, більш агресивними штамами вірусу».

Автор проєкту зазначає, що сьогодні всю відповідальність за провали в боротьбі з коронавірусом центральна влада намагається перекласти на місцеву:

«Разом з тим процес обладнання киснем ліжок в лікарнях  на сьогоднішній день де-факто зупинився, відбуваються затримки з боку Національної служби здоров’я України виплат лікарням за лікування пацієнтів з COVID-19.

Але всю відповідальність за поширення пандемії та вкрай низькі темпи вакцинації Уряд намагається перекласти на місцеву владу, що є не тільки алогічно, але й принципі аморально.

Саме тому ми закликаємо колег підтримати проект і прийняти звернення від  Запорізької обласної ради до керівництва країни з вимогою терміново вжити дій, направлених на належне забезпечення медичних закладів і соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на COVID-19, прискорити вакцинацію і реальними діями допомогти нашому регіону», – наголошує Ігор Артюшенко.

Источник: https://forpost.media/novosti/oblasna-rada-mozhe-zaklykaty-vladu-terminovo-vzhyty-diy-v-borotbi-z-koronavirusom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top