Облік в поліції за «Вконтакте»: Данілов пригрозив українцям «проблемами» з законом

Сьогодні, 25 вересня, під час онлайн-конференції «Цифрова трансформація держави: перспективи і ризики кібербезпеки» обговорили питання відповідальності за користування забороненою соцмережею «Вконтакте».  Українські правоохоронці вестимуть облік користувачів, які дотепер використовують заборону російською соцмережу.

Про це під час онлайн-конференції заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає “Радіо Свобода“.

Коментуючи питання про відновлення доступу до соцмережі, Данілов вказав на складнощі з повторним блокуванням ресурсу.

«Ми сьогодні займаємося цими питаннями, фахівці розуміють, про що йде мова. Вони дуже швидко змінюють проксі і ми не встигаємо зараз за ними відслідковувати. В країні є інституції, які за це відповідають. Зараз воно перебуває в роботі. Ми вважаємо, що найближчим часом з допомогою наших іноземних партнерів це питання буде вирішено», – сказав секретар РНБО.

Він також звернув увагу на відповідальність громадян України, які користуються забороненою соцмережею.

Нагадаємо, що у травні 2017 року п’ятий президент України Петро Порошенко заборонив на три роки соціальні мережі «Вконтакте» та «Одноклассники», сайти Mail.Ru Group, сервіси «Яндекс» та низку інших ресурсів. Всього у списку – понад 450 юридичних осіб і понад 1200 – фізичних. Цю заборону було продовжено у 2020 році.

Сообщение Облік в поліції за «Вконтакте»: Данілов пригрозив українцям «проблемами» з законом появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/oblik-v-policii-za-vkontakte-danilov-prigroziv-ukraincjam-problemami-z-zakonom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top