Обстріли продовжуються щоденно і я досі не почув плану українського миру, – Артюшенко про півріччя президентства Зеленського

Шість місяців тому Володимир Зеленський склав присягу Президента України. Підсумки президентства колишнього шоумена оговорили в ефірі 4 каналу.

Народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко з плюсів піврічної каденції назвав повне перезавантаження влади.

Важко говорити про плюси, але я зроблю це. Що йому вдалося за ці роки – це повністю перезавантажити владу, систему влади. І не за півроку, а фактично за місяць-два. «Починаючи з Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних державних адміністрацій. Виходячи з тих рейтингів, які отримав пан Зеленський на президентських виборах , цього хотів народ, і він власне це зробив. Інше питання, що завдяки цьому сформувалась монобільшість, фактично вся влада знаходиться в одних руках і законодавча, і виконавча, і будь-яка ще – вся влада у Слуг, а отже – повна відповідальність.

Парламентар зазначив, що в першочергових задачах президента – в міжнародній політиці та діяльності Головнокомандувача Зеленський вже запам’ятався суцільними провалами.

«– Я би розглядав Зеленського в двох іпостасях – якщо говорити про нього як про президента виключно і про досягнення чи про поразки, тоді ми маємо говорити виключно про зовнішню політику і що в нас зараз відбувається і про нього як про головнокомандувача. «І тут я насправді вважаю, що в міжнародній політиці одні провали, а в армії, на жаль, обстріли продовжуються щоденно, і я досі не почув плану українського миру.

Або розглядати такого собі колективного Зеленського, бо ми всі чудово розуміємо, що народних депутатів, які зайшли і сформували монобільшість вибрали виключно тому, що вони йшли під брендом «Слуга народу-Зеленський».» В такому аспекті тоді логічно, що Зеленський відповідає не тільки за зовнішню політику і оборону, а і за рішення Верховної Ради, рішення Кабінету Міністрів та силових органів.

Тут ми маємо розділити, тому що в другому аспекті на мою думку президент Зеленський намагається відмежуватись від цих рішень, від скандалів в Верховній Раді, від скандалів в Кабміні, від прийнятого бюджету. На сьогоднішній момент «він ніби не має до того відношення. Хоча насправді, на моє глибоке переконання, він відповідає за все, бо вся вертикаль влади у нього особисто в руках, – підсумував Ігор Артюшенко.

Повну версію ефіру дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=GwkyA4gJneI

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/obstrili-prodovzhujutsja-shhodenno-i-ja-dosi-ne-pochuv-planu-ukrainskogo-miru-artjushenko-pro-pivrichchja-prezidentstva-zelenskogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top