Очільник області прокоментував «червону» карантинну зону в Запоріжжі і розповів про роботу транспорту

Як ми вже повідомляли в Запоріжжі від 9-го квітня офіційно встановлено «червону» карантинну зону.

Під час виїзного брифінгу очільник області Олександр Старух прокоментував прийдешній локдаун.

Наразі основна проблема, яка може бути  – це відсутність достатньої кількості лікарів. В Запоріжжі сьогодні три чверті ліжок зайняті, в деяких лікарнях всі місця заповнені до 100%. Всім територіям було рекомендовано посилити карантинні обмежувальні заходи. За ситуацію будуть відповідальні керівники.

«Міністерство ініціювало подання Запорізької області до червоної зони і державна комісія прийняла відповідне рішення. Зрозуміло, що важливими питаннями буде транспортне сполучення. Ми маємо посилити контролюючі заходи, тому що дотримання масочного режиму стало факультативом чомусь. Ми будемо вживати всі заходи, щоб забезпечити територіальними громадами і їх керівництвом усіх обмежень».

Олександр Старух розповів, що було надано декілька пропозицій. Є обов’язковий порядок: масковий режим, дезінфекція, непереповнені маршрутки. Обмеження в місті прийматиме його керівництво з огляду на ситуацію.

«Можливо в Запоріжжі і повністю обмежать роботу транспорту, але є проблема наприклад з тим аби дістатись до лікарні чи на щеплення. Сьогодні четвер і у нас є цілий день на випадок якщо в транспорт пускатимуть по перепустках, щоб завтра люди могли взяти її і потім їздити на роботу», — прокоментував голова ОДА.

Голова області зазначив, що у випадку якщо ситуація не змінюватиметься – всі обмеження будуть посилюватись. Ще раз наголосив, що основна проблема в кількості лікарів. В області зможуть зробити і більше місць в лікарнях і забезпечити киснем, але медиків не вистачає.

Источник: https://forpost.media/novosti/ochilnyk-oblasti-prokomentuvav-chervonu-karantynnu-zonu-v-zaporizhzhi-i-rozpoviv-pro-robotu-transportu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top