Одержання хабара у вигляді елітної квартири: САП зареєструвала кримінальне провадження стосовно Лещенка

Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження стосовно народного депутата України Сергія Лещенка.

Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

“Зважаючи на появу у деяких засобах масової інформації публікацій стосовно Народного депутата України Сергія Лещенка, а саме купівлі елітної квартири у центрі столиці за кошти, начебто отриманих в якості неправомірної вигоди, повідомляємо наступне. Відповідно опублікованої у ЗМІ інформації народний депутат систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, а саме здійснення впливу на посадовців органів влади та правоохоронних органів, а також формування необхідних суспільних думок у медіапросторі”,наголошується у повідомленні.

Зазначається, що з метою перевірки викладених у публікації фактів прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 368 КК України та викликано на допит Народного депутата Україна Сергія Лещенка.

Досудове розслідування у вказаному провадженні доручено Національному антикорупційному бюро України. САП здійснюватиме процесуальне керівництво.

Нагадаємо, під час брифінгу 14 травня Юрій Луценко повідомив, що народного депутата Сергія Лещенка викличуть до слідства та він може отримати підозру у справі втручання у вибори в США.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/oderzhannja-habara-u-vigljadi-elitnoi-kvartiri-sap-zareiestruvala-kriminalne-provadzhennja-stosovno-leshhenka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top