Одинадцятирічний Андрій з діагнозом апластична анемія потребує допомоги

При цьому захворюванні пригнічується кровотворна функція кісткового мозку, яка проявляється недостатнім утворенням еритроцитів, лейкоцитів і тромбоцитів. Щотижня Андрію роблять переливання крові. Рівень клітин доводиться штучно підтримувати.

Нині хлопчику необхідна кров та її компоненти. У нього вона рідкісна — четверта негативна, тож донорів шукати складно. Тим не менш, в обласній станції переливання крові про Андрійка знають та щотижневі його потреби задовольняють.

Кров лише підтримує життєдіяльність. З лютого до початку червня хлопчик буде отримувати і специфічне лікування — імуносупресивну терапію. Якщо кістковий мозок не активізується, то Андрійкові доведеться робити пересадку кісткового мозку. Зробити це можна в Україні, але тут величезні черги. А от у Туреччині черг немає, але коштувати це буде більше ста тисяч доларів. У родини таких грошей немає, нині доводиться їх шукати навіть на лікування.

Реквізити для допомоги:
4441 1144 2787 6824
Олешко Маргарита Анатоліївна

Источник: https://tv5.zp.ua/news/odinadcjatirichnij-andrij-z-diagnozom-aplastichna-anemija-potrebuie-dopomogi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=odinadcjatirichnij-andrij-z-diagnozom-aplastichna-anemija-potrebuie-dopomogi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top