Одіозний Владислав Марченко рееструє майно на дружину та брата, про якого не згадує

Владислава Марченка, колишнього депутата та секретаря Запорізької обласної ради, вчора, 24 лютого, затвердили членом виконкому Запорізької міської ради. Депутати міськради прийняли таке рішення під час чергової сесії.

Редакція Форпост вирішила передивитися декларацію пана Марченка. Адже ця людина була замішана у скандалі із махінаціями на тендерних закупівлях. Суди по цій справі тривають досі. Працюючи офіційно секретарем облради, він  не отримував мільйонів, але майна в нього при достатньо. Правда більшість з нього зареєстрована на дружину, або на брата… Едуарда. Про цього чоловіка мало кому відомо, але в декларації Владислава він фігурує дуже часто.

Тож, у Владислава Марченка є дружина Юлія і донька Єва. Де мешкає родина сказати важко, бо є у власності й квартира, й чотири житлові будинки. Ще є нежитлове приміщення і п’ять земельних ділянок, три з яких родина отримала (вартість не відома, отже вони їх не купували) в той час, як пан Марченко працював секретарем в ЗОР. Будинок і земельна ділянка під ним належать Анчішкіній Людмилі, ще один будинок і земельна ділянка під ним належать Марченко Едуарду. Безоплатне право користування – це фактично подарунок. На дружину Юлію зареєстроване незавершене будівництво.

Щедрий брат Едуард подарував Владиславові судно. Ціна Навігатор 500 стартує від 250 тисяч гривень.

А ось пересувається родина на двох Порше, одне з яких належить мамі пана Владислава.

Дохід у родини досить не поганий. Так пан Владислав за 2019 рік заробив 681755, що в перерахунку на місячну зарплатню складає 56812 гривень. Його дружина займаючись підприємницькою діяльністю заробила 386100, що в перерахунку на щомісячну зарплатню складає 32175 гривень.

Є в родини й заощадження: пан Владислав зберігає 20 тисяч доларів, а його дружина 150 тисяч доларів. У гривні родина має по 100 та 250 тисяч відповідно. Відомий сексист Марченко тим не менш поступається своїй дружині у грошах.

Треба зауважити, що до 2019 року Едуард Марченко у декларації Владислава Марченка ніяк не фігурував. Чоловік з таким ім’ям в Запоріжжі раніше займався пранням килимів, а нині займається фотографією та запчастинами для ремонту човнів.  Якщо вірити пошуку сайту https://youcontrol.com.ua/ то фотографією займається й батько чоловіків – Петро Павлович Марченко (він також є у декларації Владислава).

Але, у 2017 році Едуард Марченко дав інтерв’ю, в якому його називають забудовником, а сам він із захватом розповідає про справу усього свого життя.

Едуард Марченко.

Тож не дивлячись на усю свою набожність, це дуже дивна й підозріла родина.

Читайте також: У Запоріжжі зробили щеплення першому лікарю-анастезіологу: як це було (фото)

Сообщение Одіозний Владислав Марченко рееструє майно на дружину та брата, про якого не згадує появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%80%d1%83%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b8/odioznij-vladislav-marchenko-reestruie-majno-na-druzhinu-ta-brata-pro-jakogo-ne-zgaduie.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top