Офіціант столичної кав’ярні йшов пішки до Запоріжжя, щоб зібрати мільйон на ЗСУ

Киянин Женя Целік за 24 дні зібрав під час пішого переходу майже 950 тисяч гривень

У Запоріжжі сьогодні, 31 липня 2022, хлопець зустрівся з секретарем міської ради Анатолієм Куртєвим.  Про їх зустріч в.о.міського голови повідомив на сторінці у соцмережі.

Куртєв і Целік

Женя Целік живе в Києві та працює офіціантом у столичних кав’ярнях. Після 24 лютого хлопець почав активно займатись волонтерською діяльністю. А кілька місяців потому він поставив перед собою амбітну мету: пройти пішки з Києва до Запоріжжя та зібрати таким чином мільйон гривень для потреб Збройних сил України.

Женя вирушив у дорогу вранці 7 липня, маючи при собі 15-кілограмовий рюкзак з туристичним спорядженням та наметом.

В перший же день він пошкодив собі коліно, а на другий день дійшов до села Стайки Обухівського району, де його запросили до себе гарні люди — справжня козацька сім’я, яка живе там вже шість поколінь.

Женю прийняли як рідного, дали йому медикаменти і фіксатор на коліно та запропонували відпочити. Взагалі, у своїй подорожі хлопець зустрічав дуже чуйних та щирих людей.

Куртєв і Целік

Звісно, під час подорожі його постійно перевіряла поліція та зупиняли бійці ТРО. Та попри всі складнощі, які трапились Жені на шляху, він жодного разу не подумав облишити свій задум і врешті решт, пройшов понад 500 кілометрів (а це близько 50 населених пунктів у шести областях країни)!

У перші дні Женя проходив по 25 – 30 кілометрів. Вночі він або розкладав намет десь у лісосмузі, або зупинявся у небайдужих людей. Багато хто давав йому прихисток та харчі в дорогу.

І от учора ввечері, тобто через 24 дні подорожі, Женя вже був у Запоріжжі. Сьогодні він вже побував на оглядовому майданчику в парку Металургів та оцінив гарні краєвиди Дніпра, Хортиці та Дніпрогесу.

Куртєв і Целік

Під час нашої зустрічі Женя розказав, що йому вдалось зібрати вже майже 950 тисяч гривень. До повного досягнення мети Жені залишилося зовсім трохи.

Усі ми можемо допомогти хороброму та вольовому хлопцю дозібрати заповітний мільйон для наших воїнів. Долучитися до збору можна за цим посиланням https://linktr.ee/zhrekich.

Своєю історією Женя вкотре довів, що українці єдині, щирі, чуйні, хоробрі та сильні, а український характер – незламний. І що всіх нас єднає та надихає безмежна любов до України. Саме вона дає нам сили нищити ворога, рятувати тих, хто в скруті, та підтримувати нашу армію. З такими українцями, як Женя, ми обов’язково переможемо!

Джерело: сторінка Анатолія Куртєва у соцмережі

Читайте також: У середмісті Запоріжжя ремонтують внутрішньоквартальні дороги

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Офіціант столичної кав’ярні йшов пішки до Запоріжжя, щоб зібрати мільйон на ЗСУ появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/ofitsiant-stolichnoyi-kav-yarni-yshov-pishki-do-zaporizhzhya-shhob-zibrati-milyon-na-zsu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top