Офіційно кандидати: активісти Партії Порядок йдуть на місцеві вибори в Запоріжжі та області

У Запорізькій області в Партії Порядок всього 472 кандидата

Троє претендують на посади міських голів. 43 партійця мають намір йти в Запорізьку обласну раду, 242 — в міські, 105 — в районні та 79 — в сільські та селищні.

Партия Порядок

Кандидати Партії Порядок вже отримали офіційні посвідчення.

 Егор Семенков

— Ми розуміємо, що це посвідчення кандидата — наша відповідальність перед виборцями, — зазначив лідер Запорізької обласної організації Партії Порядок Єгор Семенков. — Тому, перше — ми зобов’язані зайти до рад, куди ми направили своїх представників. І друге — з наступного дня після обрання та подання з боку відповідних виборчих комісій, ми починаємо працювати над підготовкою грамотного бюджету, орієнтованого на людей, на задоволення їх реальних потреб. Завдання нашої партії — це постійна комунікація з людьми.

Результати останніх соціологічних опитувань показали, що Партія Порядок долає прохідний бар’єр і вже зараз має 5,3% підтримки від запорожців. Адже програма партії проста і зрозуміла.

Елена Дударь

— Це, першочергово, об’єднання з громадою, — повідомила лідер Запорізької міської команди Партії Порядок Олена Дудар. — Треба налагодити діалог між місцевою, обласною та центральною владою. Слід нарешті побудувати ту вертикаль, яка має працювати на кожного запоріжця. А також створити усі умови для здорового і щасливого життя в Запоріжжі.

Лідер всеукраїнської Партії Порядок Муса Магомедов через коронавірус знаходиться в лікарні. Своїх однопартійців він привітав у відеозверненні.

— Найголовніше — мати прямий контакт, дивитися в очі, — сказав лідер всеукраїнської Партії Порядок Муса Магомедов. — Говорити, що думаєш і не обіцяти те, чого не будеш робити. Брати на себе ті зобов’язання, які ви внутрішньо відчуваєте. Тому, удачі. Спілкуйтеся, не запїзнюйтеся, вірте в себе і давайте впевненість в майбутньому людям. Ну і звичайно ж, будьте здорові. Я вже йду на поправку. Думаю, через тиждень вже активно включуся в нашу спільну роботу.

Нагадаємо, що місцеві вибори відбудуться в Україні 25 жовтня 2020 року.
Сообщение Офіційно кандидати: активісти Партії Порядок йдуть на місцеві вибори в Запоріжжі та області появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/ofitsiyno-kandidati-aktivisti-partiyi-poryadok-ydut-na-mistsevi-vibori-v-zaporizhzhi-ta-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top