Офіс президент використовує на Запоріжжі рекламу з російським хокейним клубом

Офіс Президента  Володимира Зеленського активно рекламує новий об’єкт  так званого «Великого будівництва»  — льодової арени в Мелітополі. А для яскравості та привернення уваги  використовує світлини хокейного клубу «Автомобілісти», що в російському Єкатеринбурзі. Майбутній об’єкт буде розташованим на вулиці Богдана Хмельницького, 46.

Ідентичність світлин та надписи на них помітили пильні мешканці Мелітополя й поділилися світлинами з редакцією. Зауважимо, назва клубу вказана на одязі спортсменів, а тепер й на банерах реклами Офісу глави держави.

Будівництво об’єкту стартувало у квітні цього року, тут має бути спортивно-оздоровчий комплекс з льодовим майданчиком. Комплекс розраховано на 500 глядацьких місць.  На території арени  обладнають кімнатами для суддів, тренерів та медичного персоналу. Обіцяють криту будівлю, де можна буде займатися зимовими видами спорту — хокеєм й фігурним катання — цілий рік. Об’єкт будують за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури у 2021 році. Також частково роботи фінансуються з місцевого бюджету.

Джерело — Палата 061

Источник: https://forpost.media/novosti/ofis-prezydent-vykorystovuie-na-zaporizhzhi-reklamu-z-rosiyskym-khokeynym-klubom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top