Офіційно: в Верховній Раді призначили дату президентських виборів-2019

Глава Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову №9342 про призначення дати проведення виборів президента України – 31 березня 2019 року. Постанову підписано 28 листопада і тепер вона має номер 2631-VIII. 

У тексті документа зазначено: “Відповідно до пункту 7 частини першої статті 85, частини п’ятої статті 103 Конституції України Верховна Рада України постановляє: призначити чергові вибори президента України на неділю 31 березня 2019 року”.

Постанова набуває чинності з дня ухвалення.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту постанови, прийняття документа “дозволить забезпечити проведення чергових виборів президента України у встановлені Основним законом України строки”.

Нагадаємо, ВР призначила вибори президента на 31 березня 2019 року, після голосування за введення воєнного стану в країні. Таке рішення парламентарі прийняли в ході голосування у понеділок, 26 листопада. Президент України Петро Порошенко прийняв рішення скоротити термін дії воєнного стану із 60 діб до 30-ти, щоб не перешкоджати початку президентської кампанії в установлені терміни.

Читайте також: Президент закликав світ до єдності та солідарності з Україною

Сообщение <strong>Офіційно: в Верховній Раді призначили дату президентських виборів-2019</strong> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-oficijno-v-verhovnij-radi-priznachili-datu-prezidentskih-viboriv-2019-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top