Огірковий аромат і квітки наче тюльпани: у Запоріжжі розквітло екзотичне дерево

Батьківщиною рослини є Північна Америка, а для України – це велика рідкість. Та незважаючи на це, відтепер і жителі Запоріжжя та гості міста зможуть насолодитися красою тюльпанового дерева.

Як зазначили працівники ботанічного саду на сторінці у Фейсбуці, це рослина вологих субтропіків, але в нашому кліматі добре адаптувалась і щороку в травні-червні покривається жовтими тюльпанами.

Взагалі наукова назва рослини Ліріодендрон, що дослівно означає «дерево-ліра». Так її назвали за оригінальну форму листків, яка притаманна тільки їй, і нагадує в обрисах цей стародавній музичний інструмент. «Тюльпанним» же дерево нарекли за жовтувато-зелені квітки, що за формою та розміром нагадують квітки тюльпана.

Возможно, это изображение (дерево и природа)Возможно, это изображение (дерево и природа)Возможно, это изображение (цветок и природа)Возможно, это изображение (цветок и природа)

Нагадаємо, співробітники Запорізького ботанічного саду святкують історичну подію для закладу. Тут вперше за 25 років у оранжереї, де зібрані сукулентні рослини, розквітла Агава Королеви Вікторії.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ogirkovij-aromat-kvitki-nache-tjulpan-u-zaporizhzhi-rozkvitla-ekzotichna-roslina/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ogirkovij-aromat-kvitki-nache-tjulpan-u-zaporizhzhi-rozkvitla-ekzotichna-roslina

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top