Оголосили вирок депутатці «ОПЗЖ» Мелітопольщіни за співпрацю з окупантами. Фото

Ексдепутатка Мелітопольської районної ради від забороненої тепер партії «ОПЗЖ» Наталія Крижановська після захоплення півдня Запорізького регіону добровільно перейшла на бік російських загарбників та почала співпрацювати з ворогом.  

Посіпака нацистів закликала мешканців регіону підтримати окупантів. За це агресори запропонували їй посаду «керівника апарату військово-цивільної адміністрації Мелітопольського району». Після свого призначення колаборантка сформувала «штат» апарату адміністрації, до якого набрала «однодумців».

На своїй посаді 42-річна зрадниця усіляко сприяє діяльності окупаційної влади, координує діяльність підпорядкованих підрозділів, організовує та контролює роботу засобів масової інформації на тимчасово окупованій території Мелітопольського району.

Що цікаво, уродженка селища Михайловка до вторгнення росіян в Україну працювала вчителькою … української мови та літератури в ліцеї №5 Мелітополя.

«Служба безпеки зібрала обґрунтовані докази вини жінки, у травні минулого року їй повідомлено про підозру у колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1. Суд призначив їй покарання у вигляді 7 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах влади строком на 15 років», — повідомили у пресгрупі УСБУ в Запорізькій області….

Нагадаємо, росіяни катували мешканку Бердянська, щоб отримати інформацію про її зятя, який перебуває на службі ЗСУ

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/oholosyly-vyrok-deputattsi-opzzh-melitopolshchiny-za-spivpratsiu-z-okupantamy-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top