Окупаційна влада готує “мобілізаційний ресурс” на ТОТ Запорізької області

Представники російсько-окупаційної адміністрації на ТОТ півдня України проводять додаткові заходи щодо “організації та подальшого призову громадян рф на військову службу з квітня по липень поточного року”.

У зв’язку з цим, в окупованій частині Запорізької області окупаційна влада на ряду з представниками російських спецслужб утворили так звані “призовні комісії”, які будуть приймати місцевих мешканців призовного віку на до обстеження та проведення інших організаційних заходів. Також дане “розпорядження” має низку відповідних доручень та рекомендації щодо особливостей організації призову керівникам “міських округів”, “міністерства охорони здоров’я” та “військовому комісару” ТОТ зазначеної області, повідомляє ЦНС.

Центр національного спротиву нагадує колаборантам та іншим так званим державним службовцям, які працюють в РОА, що за всі злочини скоєні вами проти громадян України на ТОТ прийдеться відповідати відповідно до чинного законодавства України. А місцеве населення просимо і на далі продовжувати повідомляти нас про колаборантів, щоб український Рух опору зміг збільшувати кількість вакантних посад в РОА та інших окупаційних установах.

Источник: https://akzent.zp.ua/okupatsijna-vlada-gotuye-mobilizatsijnij-resurs-na-tot-zaporizkoyi-oblasti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top