Окупаційна «влада» у Запорізькій області на дає відновити пошкоджені електромережі

Частина мешканців Запорізької області досі залишається без світла

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 465 родин Оріхівщини та 144 домівок по Степногірській дільниці (обслуговує Запорізьке районне відділення), що були знеструмлені раніше внаслідок ворожих обстрілів.

Крім того, енергетики усунули 4 одиничних відключення у Запорізьких міських та 2 – у Запорізьких районних електромережах, що виникли напередодні.

По Гуляйпільському районному відділенню через активні бойові дії та/ або відсутність доступу до місць пошкодження електромереж проводити аварійно-відновлювальні роботи неможливо.

Також на ранок по місту Запоріжжя заіксоване 1 одиничне відключення.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

Загалом станом на 07:00 04 серпня без енергопостачання залишаються 17 123 споживачі у 71 населеному пункті Запорізької області. Про це повідомляє пресслужба ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Читайте також: Внаслідок нічних «прильотів» у Запоріжжі постраждав чоловік

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Окупаційна «влада» у Запорізькій області на дає відновити пошкоджені електромережі появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupatsiyna-vlada-u-zaporizkiy-oblasti-na-daye-vidnoviti-poshkodzheni-elektromerezhi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top