Окупантам не вдається зламати українську ідентичність на ТОТ Запорізької області

Завдяки інформації отриманій від мережі українських партизанів на ТОТ півдні та сходу України, стало відомо про те, що значна частина місцевого населення продовжує дотримуватись проукраїнських настроїв.

Понад 70% населення Мелітополя та Маріуполя негативно ставляться до окупаційної адміністрації, а також докладають зусиль для того, щоб ухилитись від отримання російського паспорта.

Даний факт своєю чергою спонукає командування РОВ та окупаційну адміністрацію ТОТ Запорізької області посилювати адміністративно-поліцейський режим та репресії стосовно місцевого населення.

Водночас підпілля звертає увагу на фактори, які сприяють збереженню  проукраїнських суспільно-політичних настроїв:

залучення дітей з ТОТ до українського освітнього процесу через дистанційну онлайн форму;
масові повідомлення про “підготовку” терористичних актів у підконтрольних окупантам закладах “середньої освіти”;
прибуття в регіон значної кількості мешканців Середньої Азії та Північного Кавказу, що призводить до погіршення криміногенної ситуації.

Центр Національного Спротиву закликає мешканців ТОТ і далі повідомляти нам про злочини окупантів, а також про їх місця розташування та переміщення. Лише таким чином ми зможемо звільнити нашу землю та вигнати з неї загарбників. Дізнайтесь про те, як безпечно зв’язатись із нами, на нашому сайті.

Источник: https://forpost.media/vijna/okupantam-ne-vdaietsia-zlamaty-ukrainsku-identychnist-na-tot-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top