Окупанти цинічно відібрали ліки для мешканки Мелітополя з рідким захворюванням

На блокпосту росіяни відібрали у волонтерів медикаменти для дівчинки з муковісцидозом

Доставляти медикаменти до окупованих територій стає все складніше, бо російські військові їх забирають. Днями забрали навіть препарати для хворої на муковісцидоз мешканки Мелітополя.

Майже від початку окупації припинились централізовані поставки медикаментів до Мелітополя. Доставляють їх з Мелітополя тільки волонтери. Всі такі вантажі рашисти ретельно оглядають і привласнюють собі ліки, найчастіше ті, що знімають біль, а також жарознижуючі. Але нещодавно загарбники не пропустили навіть посилку для дівчинки з дуж серйозним захворюванням.

— Окупанти забрали медикаменти, які передавали дітям із рідкісним орфанним захворюванням муковісцидоз. Без цих ліків діти просто не можуть жити. Але рашисти на блокпосту вкрали ці медикаменти, – повідомив у прямому ефірі Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Цінний вантаж мав конкретного адресата — Пелагею Нестеренко, що має щодня приймати безліч препаратів, проводити різні процедури. Без цього вона не може ні харчуватися, ні дихати. За словами її мами Катерини, у посилці були антибіотики, ферментний препарат «Креон», знеболювальні, препарати для печінки. Все це зібрали для мелітопольської дівчинки рідні дітей з таким же діагнозом. Але окупанти вирішили, що їм ці ліки потрібніші.

Читайте також: Жителів Запорізької області, які хочуть виїхати з окупованих територій, продовжують по кілька днів тримати біля Василівки

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Окупанти цинічно відібрали ліки для мешканки Мелітополя з рідким захворюванням появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-tsinichno-vidibrali-liki-dlya-meshkanki-melitopolya-z-ridkim-zahvoryuvannyam

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top