Важные новости

Окупанти готують провокації 9 травня на Запоріжжі

Російські окупанти готують можливі провокації у Мелітополі на 9 травня. Планують після цього звинуватити українських військовослужбовців.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

«Я вважаю, що розрив шаблону відбувається навіть у тих, хто був згоден змиритися з окупацією після того, як у місті починають прищеплювати радянську риторику та символіку. Мелітополь — це сучасне, проєвропейське місто», — заявив Федоров.

За словами міського голови, російські військові хочуть звинуватити наших захисників у залякуванні та вбивстві учасників святкувань Дня Перемоги.

«З 2014 року, наскільки не було б важко, у місті святкували 9 травня з повагою до наших ветеранів і ніколи нікому не було небезпечно», — додав міський голова.

Нагадаємо, у тимчасово захопленому Бердянську російські окупанти погрозами намагаються заблокувати роздачу гуманітарної допомоги населенню від української влади.

За інформацією ЗОВА, окупанти ходили по офісах та домах волонтерів й вимагали припинити видачу ліків та їжі місцевому населенню. А також надати контакти всіх волонтерів та перевізників, що працюють на підтримку населення та залишаються на боці Україні.

За «темниками» окупантів, тільки вони мають монополію на «добрі вчинки», а самостійна волонтерська діяльність громадян на окупованій територій «є недопустимою».

Міська влада просить волонтерів бути обережними та не повідомляти публічно про пункти видачі допомоги.

Источник: https://forpost.media/vijna/okupanty-hotuiut-provokatsii-9-travnia-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top