Окупанти обстрілюють кафе, будинки та господарчі споруди у Запорізькій області

Російські військові знищують цивільну інфраструктуру у Запорізькій області

В місті Пологи під час російського артилерійського обстрілу були частково пошкоджені та знищені 2 будинки, зруйноване кафе «Люкс».

В місті Оріхів в результаті нанесеного російськими злочинцями артилерійського обстрілу було частково пошкоджено 7 приватних будинків. Зруйновані господарчі будівлі. Також значних пошкоджень зазнали в багатоповерхових будинках 6 квартир.

У Гуляйполі під час артилерійського обстрілу окупанти пошкодили 2 житлові будинки. Також зруйнували господарчі споруди.

В селі Новоданилівка, Пологівського району артилерійським обстрілом було частково пошкоджено приватний будинок. Зруйновані господарчі будівлі. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Зазначимо, що на Запорізькому, Криворізькому та Миколаївському напрямках ворог проводить перегрупування військ, посилює артилерійські підрозділи та підрозділи протиповітряної оборони. Намагається налагодити систему матеріально-технічного забезпечення угруповання військ на цих напрямках.

У деяких районах Запорізької області тривають важкі бої. Попри всю складність ситуації, українські воїни утримують зайняті рубежі та позиції і завдають ворогу значних втрат.

Зокрема, бійці ССО «Азов» Київ ведуть оборону на Запорізькому напрямку. Зокрема, працюють біля Гуляйполя, де майстерно нищать техніку та живу силу окупанта. Поблизу Гуляйполя бійцям «Азову» вдалося знищити російську техніку, яку заховали в полі за деревами. Точним ударом техніку ворога перетворили на металобрухт.

Читайте також: Скільки будинків мирних мешканців зруйнували російські військові у Запорізькій області

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Окупанти обстрілюють кафе, будинки та господарчі споруди у Запорізькій області появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-obstrilyuyut-kafe-budinki-ta-gospodarchi-sporudi-u-zaporizkiy-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top