Окупанти опублікували перелік адрес «віджатого» майна у мешканців Мелітополя і району (ФОТО)

У Мелітополі повним ходом продовжується “націоналізація” майна громадян. Нещодавно на сайті «ВГА Запорізької області» з’явилися нові списки вкраденої нерухомості.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Так, 4 березня окупантами було прибрано до рук три “об’єкти” у селі Вознесенка.

Так, 4 марта оккупантами были прибраны к рукам три “объекта” в селе Вознесенка.

Цікаво, що в цьому селі було перейменовано вулицю Миру – тепер вона вулиця Кірова.

6 березня було опубліковано ще один список – цього разу він стосувався Мелітополя.

6 марта был опубликован еще один список – на этот раз он касался Мелитополя.

Практично всі об’єкти нерухомості, перелічені у списку «націоналізованого» майна, є приватними будинками у житловому секторі.

Проте залишилися ще у ”загашнику” комерційна нерухомість – хоча здавалося, що гауляйтер і товариші вигребли буквально все.

Так, є у списку будинок №3 на вулиці Бєляєва. Швидше за все, йдеться про якийсь комерційний об’єкт, розташований у цьому будинку.

Так, будинок №3 на вулиці Бєляєва, судячи з фото, - гуртожиток.

Так, будинок №3 на вулиці Бєляєва, судячи з фото, — гуртожиток. Хоча з окупантів станеться, можуть і цілий будинок «приватизувати».

За ще однією адресою – вулиця Інтеркультурна, 145 (окупанти назвали її ім’ям Катерини Великою), раніше знаходився продуктовий магазин «Економ» та магазин будівельних матеріалів «Супер Кераміка».

По еще одному адресу – улица Интеркультурная, 145 (

Нагадаємо, майже рік тому окупанти розпочали справжнє полювання за нерухомістю. Вони крадуть буквально все, що попадеться на очі – заводи, фірми, магазини, фермерські угіддя, кафе та ресторани, різного типу підприємства, аптеки. Також окупанти всерйоз взялися за житло мелітопольців – будинки та квартири.

Насамперед, «націоналізація» майна стосується мелітопольців, які виїхали з окупації та не проживають у власних квартирах. Списки порожніх квартир до окупаційної адміністрації зазвичай складають і подають голови ОСББ або керуючі компанії. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/okupanti-opublikuvali-perelik-adres-vidzhatogo-majna-u-meshkantsiv-melitopolya-i-rajonu-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top