Окупанти опублікували відео викрадення літньої жінки і хлопця у Мелітополі

Хлопця і літню жінку в Мелітополі насильно затримали силові структури Росії. Традиційно їх призначили «диверсантами», що збирали інформацію про російських військових.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Окупанти продовжують викрадати мешканців Мелітополя, вони збирають усіх непокірних, хто відомий своєю проукраїнською позицією, або на кого, наприклад, надіслали сусіди. При цьому схема стандартна, мов по методичці. Спочатку рашисти знаходять жертву, людину викрадають, потім вигадують сюжет, який Голлівуду й не снився, а потім ліплять з людей «терористів». Знімають постановочні відео переляканих мелітопольців з каяттям, після чого судять їх за законами ерефії і дають реальні строки аж до пожиттєвого.

На цей раз, традиційно «помічників спецслужб Зеленського» затримала ФСБ ще й за силової підтримки росгвардії. Повідомляється, що громадяни України «повідомляли противнику відомості про місця розташування ВС РФ для нанесення ракетних ударів». На ролику, складеному російськими спецслужбами, російські військові в балаклавах вламуються в квартиру й обережно прикривають обличчя затриманих осіб. Потім знімають окремо кожного з затриманих: чоловіка і жінку.

«Пізніше в пропагандистському відео затриманий молодий чоловік пояснює свою дію тим, що його родині на контрольній території, як мовляв, загрожували працівники СБУ і у нього «не було вибору». Жінка ж у свою чергу говорить про те, що збирала інформацію про місця дислокації військової техніки і військових, заради матеріальної винагороди і також «дуже кається в тому, що її дія коштувала крові невинних людей». Під невинними людьми, у яких теж є родини, маються на увазі військові «другої армії світу», які вторглися в чужу країну, щоб вбивати українців. І руки кожного з них як мінімум по лікоть у крові.», — пишуть місцеві журналісти. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/okupanti-opublikuvali-video-vikradennya-litnoyi-zhinki-i-hloptsya-u-melitopoli/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top