Окупанти отримують на Запоріжжі команди розстрілювати цивільних. Аудіо

Перехоплення СБУ: російські окупанти отримують команди розстрілювати цивільних. На жаль, рашисти це й роблять.

«Да валите их всех нах*й! Есть гражданские – в расход всех, бл*дь!» – ось такі команди отримують російські загарбники від своїх командирів.

Беруть до виконання, а потім російські політики і пропагандисти щось лепечуть про «постановки».

Ні, не постановки. Це – злочини, за які ви будете відповідати!

Водночас, як свідчать перехоплені Службою безпеки розмови, загарбники скиглять, як діти, коли доводиться воювати проти вмотивованої армії, а не мирних людей.

Від страху вони вигадують нереальні цифри українських військ, щоб хоч якось виправдати свою безпорадність. Чутно, як рашист каже назву міста Пологи, біля якого він тимчасово знаходиться живим.

«…их группировка, 150 тисяч…! А нас, еб*ть, 3 тысячи если есть, это за*бись… они же слева, справа, в кольцо берут, нах*й. Меня сам факт смутил, что их так много, а нас так мало…» – говорить окупант.

Як вже повідомляв «Форпост», нелюді у формі російської армії неодноразово відкривали вогонь по автівкам, в яких їхали біженці. Так, 21 березня в Малинівці Пологівського району окупанти розстріляли з автоматичної зброї дві автівки з цивільними, які евакуювались з тимчасово окупованої території гуманітарним коридором.

Постраждалі розповіли, що вони проїхали російський блокпост у бік Полтавки де нікого не було. Однак за 100 метрів від нього машини почали обстрілювати рашисти.

Поранень зазнали двоє дітей, три жінки та чоловік. Дорослих стабілізували у лікарні селища Покровського. Туди їх доправили військові медики запорізької тероборони. Дітей терміново відправили до Запорізької обласної дитячої лікарні.

Источник: https://forpost.media/vijna/okupanty-otrymuiut-na-zaporizhzhi-komandy-rozstriliuvaty-tsyvilnykh-audio.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top