Окупанти посилюють мобілізацію на окупованих територіях Запорізької області, — Іван Федоров

Росія посилила примусову мобілізацію на окупованих територіях. Про це вчора, 8 травня, в прямому ефірі 24 каналу розповів голова Запорізької ОВА.

Іван Федоров зазначив, що росіяни використовують слово «призов» замість «мобілізація». У попередні роки на окупованих територіях про це не оголошували, але цього року ситуація змінилася і винятків немає.

Раніше Владімір Путін обіцяв, що на «нових» територіях, незаконно приєднаних до Росії, «призову» не буде наступних п’ять років.

«У 2024 році немає жодного обмеження для тимчасово окупованих територій. Тож наша територія повноцінно підпадатиме під «призов» наших мешканців в армію Росії, щоб покрити запаси гарматного м’яса», – зазначив очільник Запорізької ОВА.

За словами Федорова, єдиний можливий спосіб обійти «призов» це виїжджати з окупованих територій, і зробити це якомога швидше.

З окупованих територій можна виїхати декількома шляхами: Через Крим потрапити в континентальну Росію. Далі два варіанти: виїжджати через Грузію або країни ЄС; вилітати до Молдови або Туреччини; Через Маріуполь, Новоазовськ потрапити в континентальну Росію. Далі три варіанти: рухатися до Сумщини пункту перетину Колотилівка й одразу потрапити в Україну; виїжджати через Грузію або країни ЄС; вилітати до Молдови або Туреччини. Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/okupanti-posilyuyut-mobilizatsiyu-na-okupovanih-teritoriyah-zaporizkoyi-oblasti-ivan-fedorov/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top