Окупанти призначили дату «референдумів» у Запорізькій та Херсонській областях

Загарбники не відмовилися від планів провести фейкові «референдуми» щодо створення квазіреспублік в Херсонській та Запорізькій областях

Окупанти планують провести так звані «референдуми» 11 вересня. Проте на заваді цьому — спротив мешканців окупованих територій. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Саме в цей день росіяни мають провести т.з. “єдиний день голосування”, де крім фейкового референдуму будуть відбуватись фейкові вибори в росії. Приблизно в цих днях на окупованих територіях також має розпочати роботу “Промсвязьбанк”.

Проте в планах рф є проблема – спротив місцевих. Річ у тому, що в окупованих адміністраціях немає працівників. Наприклад, наразі окупанти масово звозять в окуповані регіони Запорізької області чиновників з росії, які приїжджають на місяць й потім їх змінюють нові.

Раніше Центр національного спротиву писав, що через спротив росіяни не можуть зімітувати добровільне входження окупованих територій в склад рф. Враховуючи тенденцію до його зростання та підготовку до контрнаступу ЗСУ – маємо для росіян погані новини.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у кремлі збираються оголосити про створення «ЗНР» навіть без взяття обласного центру.

Нагадаємо, після новини про отримання Україною статусу кандидата на вступ в ЄС, у Запоріжжі було чути звуки вибухів.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Окупанти призначили дату «референдумів» у Запорізькій та Херсонській областях появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-priznachili-datu-referendumiv-u-zaporizkiy-ta-hersonskiy-oblastyah

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top